Forvetbet

Forvetbet

GÜNCEL KARŞILAŞMALAR

1 x 2
GÜNÜN KARŞILAŞMALARI
06:20 Ural Mountains Women - Ural Stars Women 1.57   2.25
07:00 Bazilevskii, V - Arutiunyan, A 2.2   1.6
07:00 Nemashkalo, V - Minchenkov, I 1.85   1.85
07:30 Skrebnev, A - Bychkov, S 1.85   1.85
07:30 Yanshaev, A - Ivanov, V 2.2   1.6
08:00 EHOME - Newbee 1.73   1.99
08:00 Arutiunyan, A - Yanshaev, A 1.72   2.0
08:00 Minchenkov, I - Skrebnev, A 1.85   1.85
08:05 Subota, V - Sokoltsov, Y 1.72   2.0
08:10 Burdelnyi, S - Panchenko, V 3.0   1.33
08:20 Red Fox Women - Energy Women 2.35   1.52
08:30 Bychkov, S - Nemashkalo, V 1.35   2.95
08:30 Ivanov, V - Bazilevskii, V 1.57   2.25
08:35 Hrytsai, A - Melashenko, O 1.3   3.2
08:40 Arevkin, T - Vasko, V 1.65   2.1
09:00 YTG Gaming - Team WE 1.5   2.42
09:00 T1 - DAMWON Gaming 1.28   3.35
09:00 JD Gaming - LNG Esports 1.28   3.35
09:00 Newbee - EHOME 2.16   1.62
09:00 Bazilevskii, V - Yanshaev, A 2.42   1.5
09:00 Nemashkalo, V - Skrebnev, A 2.35   1.52
09:05 Kobets, V - Gorelov, Vladyslav 2.1   1.65
09:10 Burdelnyi, S - Vasko, V 3.5   1.25
09:30 Arutiunyan, A - Ivanov, V 2.25   1.57
09:30 Minchenkov, I - Bychkov, S 1.72   2.0
09:30 Mosiuk, M - Kornienko, N 1.33   3.0
09:35 Subota, V - Melashenko, O 1.65   2.1
09:40 Arevkin, T - Panchenko, V 1.72   2.0
10:00 Vici Gaming - Ocean 1.12   5.3
10:00 Kilyakin, P - Ivashkin, A 1.25   3.5
10:05 Gorelov, Vladyslav - Sokoltsov, Y 1.57   2.25
10:10 Burdelnyi, S - Arevkin, T 2.4   1.5
10:30 Mosiuk, M - Ivashkin, A 1.65   2.1
10:35 Hrytsai, A - Kobets, V 1.33   3.0
10:40 Vasko, V - Panchenko, V 2.0   1.72
11:00 Pauian Archiland - Taiwan Beer 2.55   1.45
11:00 EVOS Esports - CERBERUS Esports 1.44   2.59
11:00 Ural (Denis Zhuravlev) - Tambov (Oleg Chervyakov) 2.1 2.6 3.8
11:00 Kutuzov, O - Pavlenko, R 1.52   2.35
11:00 Kilyakin, P - Korniienko, M 1.65   2.1
11:05 Subota, V - Gorelov, Vladyslav 2.1   1.65
11:10 Arevkin, T - Burdelnyi, S 1.5   2.4
11:30 Spartak (Oleg Ishutkin) - Dynamo (Sarkis Galstyan) 1.44 4.33 5.0
11:30 Sadkov, A - Novikov, I 1.85   1.85
11:30 Volkov, A - Petrov, A 1.35   2.95
11:30 Mosiuk, M - Kilyakin, P 1.3   3.2
11:35 Kobets, V - Melashenko, O 2.1   1.65
11:40 Panchenko, V - Vasko, V 1.72   2.0
12:00 QG Happy - Hero JiuJ 1.26   3.5
12:00 Griffin - APK Prince 2.26   1.57
12:00 Bilibili Gaming - Edward Gaming 3.1   1.32
12:00 Sparking Arrow Gaming - CDEC Gaming 1.5   2.42
12:00 Team Spirit - Chicken Fighters 2.35   1.53
12:00 Sochi (Sergey Vanyushin) - Rubin (Alexander Shamber) 1.29 5.0 7.5
12:00 Pavlenko, R - Sadkov, A 1.5   2.42
12:00 Smirnov, I - Volkov, A 1.6   2.2
12:00 Ivashkin, A - Korniienko, M 1.45   2.55
12:05 Hrytsai, A - Sokoltsov, Y 1.72   2.0
12:20 Ural Academy - Ural Air Force 1.9   1.8
12:30 Zenit (Ivan Seredenko) - Lokomotiv (Alexander Semeshko) 1.67 3.5 4.33
12:30 Novikov, I - Kutuzov, O 2.2   1.6
12:30 Petrov, A - Kolesnikov, D 2.95   1.35
12:35 Subota, V - Kobets, V 2.55   1.45
12:55 Team Heretics - Nordavind 2.26   1.57
13:00 Jeoutai Basketball - Yulon Dinos 2.75   1.4
13:00 INnoVation - TY 1.36   2.9
13:00 Liyab Esports - Hong Kong Attitude 1.99   1.73
13:00 Kolesnikov, D - Volkov, A 1.85   1.85
13:00 Kutuzov, O - Sadkov, A 1.6   2.2
13:30 Pavlenko, R - Novikov, I 1.72   2.0
13:30 Smirnov, I - Petrov, A 1.57   2.25
14:00 eStar Pro - Gank Gaming 1.4   2.73
14:00 Royal Never Give Up - Invictus Gaming 2.59   1.44
14:00 Istanbul Wildcats - Galakticos 1.85   1.85
14:00 GAM Esports - Dashing Buffalo 1.1   5.9
14:00 Energetik-BGU - FC Minsk 2.8 3.2 2.3
14:00 FC Khatlon - FK Istaravshan 2.9 3.2 2.15
14:00 Kuktosh Rudaki - Regar-TadAZ Tursunzoda 2.6 3.2 2.38
14:00 Lokomotiv Pamir - Fayzkand 1.67 3.5 4.2
14:15 soO - Cure 2.59   1.44
14:20 Ural Military - Ural University 2.0   1.72
14:30 Bujumbura City - Bumamuru FC 2.15 2.95 3.2
15:00 Afreeca Freecs - Hanwha Life Esports 1.53   2.35
15:00 Team AURORA - Beşiktaş 1.73   1.99
15:00 Natus Vincere - Team Unique 1.32   3.1
15:30 VP.Prodigy - FlyToMoon 2.26   1.57
15:55 AGO Gaming - Team Secret 1.57   2.26
16:00 SuperMassive eSports - 1907 Fenerbahçe Esports 1.62   2.16
16:00 FC Smolevichi-STI - FC Vitebsk 2.63 2.8 2.75
16:00 Olympique Star - LLB Académic 2.0 3.1 3.3
16:30 1. FC Nürnberg (Felix Schimmel) - FC St. Pauli (Tom Köst) 1.4 4.33 5.5
16:55 1. FC Nürnberg (Tim Handwerker) - FC St. Pauli (Luca Zander) 1.8 3.4 3.8
17:00 Royal Youth - 5 Ronin 2.59   1.44
17:00 Endpoint - Alternate aTTaX 1.26   3.5
17:00 Burundi Sport Dynamik FC - Aigle Noir FC 3.6 3.0 1.95
17:20 Eintracht Frankfurt (Andreas Gube) - Arminia Bielefeld (Andreas Voglsammer) 1.08 9.0 12.0
17:45 Eintracht Frankfurt (Nils Stendera) - Arminia Bielefeld (Marcel Hartel) 1.83 3.0 4.0
18:00 Misfits Gaming - Rogue 1.66   2.09
18:00 Cyber Legacy - OG.Seed 2.73   1.4
18:00 Team Secret - Team Liquid 1.26   3.5
Yükleniyor...
Daha Fazla Göster